Registratieformulier

Voornaam/Name*:

Familienaam/Last name*:

Thuisadres/Homeadress*:

Kotadres/Homeadress:

E-mail*:

Geboortedatum/Date of birth*:

Ichtusgroep/Group*:

Studiejaar/College year + Studierichting/Field of Study*:

Ichtus mag je ouders contacteren met een vraag rond eventuele steun in de vorm van gebed en/of financieel?*: JaNee

Ichtus Antwerpen:

Contact: antwerpen@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/antwerpen

Ichtus Brugge & Oostende:
Contact: brugge@ichtus.be
Website: ichtus.be/brugge

Ichtus Brussel:
Contact: brussel@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/brussel

Ichtus Gent:
Contact: gent@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/gent

Ichtus Hasselt:
Contact: hasselt@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/hasselt

Ichtus Kortrijk:
Contact: kortrijk@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/kortrijk

Ichtus Leuven:
Contact: leuven@ichtus.be
Website: www.ichtus.be/leuven

Ichtus Mechelen:
Contact: mechelen@ichtus.be

Andere Stad
Aanmelden als student in een andere stad:

Naam*:

E-mail*:

Stad*: